Hledáme dobrovolníky do našich programů Doučování dětí a KMOTR

Neustále hledáme nové dobrovolníky do našich dobrovolnických programů Doučování dětí a KMOTR.

Další nabídky dobrovolnické činnosti v rámci programu Dobrovolnické centrum:

Hledáme I.

Pro sluchově postiženého chlapce používající kochleární implantát, a který má kombinované postižení (smyslové, somatické a mentální) s atypickým autismem a ADHD hledáme dobrovolníka nejlépe z řad speciálních pedagogů (i studentů), který ovládá MAKATON.

Hledáme II.

Sdružení soc. asistentů - předškolní klub Kuřátko: 1-2 dobrovolníky na dvě dopoledne v týdnu pro aktivity s dětmi od 3 - 6 let.

Hledáme III.

Centrom – 2 dobrovolníky do nízkoprahového zařízení pro děti a mládež v Ostravě-Radvanicích a 2 dobrovolníky do NZDM v Ostravě-Vítkovicích pro aktivit se dětmi školního věku. Předpokládaná četnost návštěv - 2x týdně.

Hledáme IV.

Mikasa - dobrovolníci do denního stacionáře pro činnosti s handicapovanými dětmi 2-3x týdně.

Hledáme V.

Společně-Jekhetane – dobrovolníci do nízkoprahového zařízení pro děti a mládež + 1 dobrovolník 1xtýdně – administrativní práce v programu Excell.

Hledáme VI.

Dobrovolníka na pomoc při volnočasových aktivitách handicapovaného klienta na vozíčku-procházky apod.

Hledáme VII.

Domov Jistoty Bohumín - dobrovolníci do Bohumína a Karviné-domov pro chronicky duševně nemocné a seniory. Dobrovolníci na volnočasové aktivity s klienty zařízení.

Hledáme VIII.

Centrum sociálních služeb Hrabyně – dobrovolníky pro volnočasové aktivity s handicapovanými klienty.

Hledáme IX.

Armáda spásy v ČR- 1-2 dobrovolníky do nízkoprahového zařízení pro děti a mládež v Ostravě-Přívoze na volnočasové aktivity.

2-3 dobrovolníky do komunitního centra v Ostravě–Porubě na volnočasové aktivity se seniory+pomoc při vydávání stravy.

Hledáme X.

Charita Ostrava-Vítkovice – společník/společnice uživatelů (senioři).

Hledáme XI.

ASLIDO-Akční skupina s lidmi bez domova-zajišťování programu skupině dětí ať venku či uvnitř 1x týdně po dobu cca 3 hodin – vhodné pro 2 dobrovolníky

Hledáme XII.

Kukačka-tradiční setkávání pěstounských rodin v RC Kašpárek-volnočasové aktivity s dětmi pěstounů v době jejich setkání (29.5., 19.6.) v době od 15:30 do cca 18:00 hod.

Hledáme XIII.

Pro maminku, která se stará o nemocného syna, který je upoután na lůžko, hledáme dobrovolníka na volnočasové aktivity, který by jej zabavil v době matčiny nepřítomnosti.

Pokud Vás nějaká nabídka zaujala nebo jste nenašli, co jste hledali, a i přesto máte zájem o bližší informace o možnostech dobrovolnictví, vyplňte prosím Formulář pro dobrovolníky. Ozveme se Vám.