Pátek 6. 11. 2015
Ode dneška je možné pomocí http://www.adventplnyandelu.cz/hlasovani-o-projektech rozhodovat, který z projektů dostane finanční podporu.

Požádali jsme nadační fond Křídlení o zprostředkování finanční injekce na vybavení klubovny pro program Kmotr. Dnes máme bohužel jen prázdnou místnost bez nábytku, ze které bychom rádi vytvořili útočiště pro děti a jejich dobrovolníky.

V rámci Adventu plného andělů nám můžete pomoct. Jak? Klikejte pro náš projekt Klubovna pro Kmotra - HLASUJTE ZDE najděte mezi projekty ten náš a ještě jeden, který byste chtěli také podpořit, objeví se tlačítko HLASOVAT. A je to.

Hlasování o projektech 2015

Vítězné projekty, který získají nejvyšší počet hlasů, obdrží finanční podporu:

1. Místo 10.000,- Kč, 2. Místo 5.000,- Kč z KŘÍDLENÍ nadačního fondu.

Další projekty s vysokým počtem hlasů budou předány nadačnímu fondu KŘÍDLENÍ a získají možnost podpory v roce 2016.

Hlasování bude probíhat do 3.12.2015 do 12:00 hodin.

Jak hlasovat?

• Letos hlasujeme pro dvě organizace
  • Abyste mohli odeslat JEDEN hlas, musíte vybrat DVĚ organizace
  • Z každé IP adresy je možné hlasovat pouze jednou

Za vaši podporu Vám děkuje 20 dvojic Kmotrů dobrovolníků a dětských klientů S.T.O.P.

Děkujeme .....