Hans Urs Von Balthasar

Celý život čekáme na výjimečného člověka místo toho, abychom obyčejné lidi okolo nás změnili na výjimečné.

Darujte úsměv

Hledáme dobrovolníky do našich programů Doučování, Dobrovolnické centrum a KMOTR. Více informací naleznete v jednotlivých programech.

Darujte 2 hodiny týdně

Vaše 2 hodiny volného času dokážou velké věci.

Jan Werich

Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.

Připojte se k nám

Potřebujeme dát dětem i lektorům jistotu, že jsme tady pro ně.

A VY DO TOHO MŮŽETE JÍT S NÁMI.

system image
Čtyři písmena v názvu organizace jsou zkratkou slov, která vyjadřují cíle naší práce – Svoboda, Tolerance, Osvěta, Podpora. Nesnažíme se dělat věci za klienty, ale pomoci jim, aby byli samostatní a dokázali aktivně s naší pomocí překonat bariéry, které jim doposud stály v cestě.

Naše organizace vznikla v roce 2001 a na jejím počátku stálo pár nadšenců - studentů Ostravské univerzity, kteří se chtěli pokusit změnit postavení romských dětí v českém školském systému. Za několik let své existence se S.T.O.P. stal profesionální organizací se zaměstnanci a realizuje několik svébytných projektů, ve kterých jsou nadále velmi důležitým hnacím motorem lidé s velkým srdcem, kterým není lhostejný svět – DOBROVOLNÍCI.

S.T.O.P. je samostatná, dobrovolná, nepolitická a nezisková organizace založená za účelem naplňování společného zájmu, kterým je napomáhat sociálně potřebným jednotlivcům a rodinám v přístupu ke společenským zdrojům a příležitostem. Činnost organizace se zaměřuje především na osoby nízko-kvalifikované, dlouhodobě nezaměstnané a zpravidla i etnicky stigmatizované či jazykově znevýhodněné. Cílem aktivit, které organizace uskutečňuje, je podporovat jednotlivce a rodiny v překonávání hendikepů, které vyplývají ze života v sociálním vyloučení, a navázat je na standardní příležitosti, které jsou běžně dostupné většinové populaci.

PROHLÁŠENÍ O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮPODPOŘENÉ PROJEKTY


PROJEKTY ESF

system image

Název projektu: S.T.O.P. školní neúspěšnosti v Ostravě
Registrační číslo projektu: CZ.02.3.61/0.0/0.0/16_039/0011791
Doba realizace projektu: 1.4.2019 – 31.3.2021

Aktuality

Hola, Hola doučování volá

03.09.2021
Přihlašování na doučování je v plném proudu!!!